Atrakcje podczas 8 Targów Inter Cars S.A.

1 września 2008, 0:00

Piłkarskie zmagania z gwiazdą
W tym roku osobą prowadząca targi i jednocześnie gościem specjalnym będzie Olaf Lubaszenko – jeden z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorów. Wystąpił w ponad 50 produkcjach. Ceniony reżyser i producent filmowy, który ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród. Zapalony piłkarz i jednocześnie kapitan drużyny Reprezentacji Artystów Polskich. Czy „futbolowe” zdolności artysty zostaną wykorzystane podczas 8.Targów? O tym przekonacie się Państwo już niedługo, ponieważ Olaf Lubaszenko spędzi w Czosnowie dwa dni targowe i wielu z Państwa będzie miało możliwość oraz niepowtarzalną okazję spotkać się z artystą osobiście.

Kobiety, szybkie samochody i szkoła tańca
Organizatorzy przygotowują dla Państwa bogaty program artystyczny, w którym nie zabraknie pokazów tanecznych i muzycznych związanych oczywiście z motoryzacją. Ponadto w sobotę odbędzie się półfinał ogólnopolskiego konkursu „Nie klucz – montuj produkty oryginalnej jakości”, a także konkurs na najlepszą drużynę Najmocniejszego Serwisu.

Ponieważ większość odwiedzających stanowią mężczyźni, wśród wielu atrakcji nie zabraknie pięknych kobiet i szybkich samochodów – czyli tego co panowie lubią najbardziej. Będą przejazdy samochodów tuningowych, a najsprytniejsi będą mogli nie tylko zajrzeć pod maskę, ale nawet nacisnąć na pedał gazu zwycięskiego „Białego Kota”. Adrenalinę podniesie także przejazd słynnego Dragstera i innych aut tuningowanych przez sieć serwisową Q-Service Motosport. Wydarzenie to uświetni swoją obecnością sam King of Europe – Grzegorz Staszewski, który w czerwcu br. prowadząc Corvette wygrał zawody na ¼ mili w Belgii. Ci, którzy wolą mniej „wybuchowe” sporty będą mogli poćwiczyć kroki taneczne w szkole Ivony Pavlovic, która mocno zasili swoją osobą i umiejętnościami program artystyczny. W szkole będzie można nauczyć się podstawowych kroków samby, walca wiedeńskiego i rock and roll’a, a przy tym wystąpić w turnieju tanecznym i wygrać cenne nagrody. Ponadto organizatorzy przewidują inne rywalizacje sportowe, quizy dla publiczności, a także niesamowity pokaz lakiernictwa artystycznego.

Najmocniejszy serwis to konkurs, w którym udział biorą mechanicy z całej Polski. W ubiegłym roku atrakcyjność nagród spowodowała bardzo dużą frekwencję, do zawodów zgłosiło się ponad 60 drużyn. Konkurs będzie kilku etapowy. W pierwszej części uczestnicy, zgłoszeni wcześniej przez filie, będą wypełniać pisemny test kwalifikacyjny z zakresu techniki samochodowej, technologii naprawy i podstawowych cech części zamiennych. Kolejnym etapem będzie sprawdzanie usterek, zamontowanie lub zdemontowanie konkretnej części, a w finale praca z popularnym diagnoskopem i diagnozowanie obwodów elektronicznych. Zawodnicy – mechanicy będą próbowali swoich sił w oparciu o wykorzystanie najnowocześniejszych narzędzi i urządzeń warsztatowych. W niedzielę Najmocniejszy Serwis przearanżowany zostanie w pit-stop, w którym zawodnicy będą zmieniać opony na czas. Znowu szykuje się wspaniała i ostra rywalizacja, do której dołączą renomowani producenci opon. Zarówno w sobotę i w niedzielę zespoły będą walczyły o tytuł Drużyny Najmocniejszego Serwisu.
Zgłoszenie drużyn do konkursu do dnia: 29.08.2008r. u koordynatora konkursu Tomasza Ładosza tel. 022 71 41 704, e-mail: Tomasz.Ladosz@intercars.com.pl

Półfinał akcji „Nie klucz”
Z pewnością wielu warsztatowców czeka też na wielki półfinał konkursu „Nie klucz – montuj produkty oryginalne”. W sobotę 6. września organizator przewiduje półmetek konkursu, w którym do zdobycia jest największa w historii branży pula nagród o wartości 2.000.000 złotych! Klienci, którzy uzyskali największe obroty netto w danej linii od dnia przystąpienia do akcji do dnia 23.08.br. otrzymają cenne nagrody niespodzianki. Podobnie jak w ubiegłym roku zwycięzcy zostaną wcześniej poinformowani o wygranych i poproszeni na scenę, gdzie z rąk dostawców odbiorą nagrody.

Konkursy
O pełnych godzinach z sceny głównej padnie pytanie przygotowane przez organizatora, wystawców lub media. Aby móc wziąć udział w konkursie należy wypełnić KUPON KONKURSOWY znajdujący się na zaproszeniu targowym. Należy wypełnić dane, a następnie KUPON oderwać i wrzucić do urny znajdującej się przy scenie głównej. Konferansjer będzie losował kupony i zadawał proste pytania uczestnikom. Zachęcamy do aktywnego udziału! Czekają na Państwa bardzo atrakcyjne nagrody!

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!