MaxiWash Vario – rozwiązania wysokociśnieniowe

1 marca 2018, 11:40

Nieregularny obrys lub szczególnie brudne pojazdy są sporym wyzwaniem dla myjni pojazdów użytkowych. Dzięki zastosowaniu sześciu skutecznych bocznych rotorów z każdej strony oraz belki dachowej podążającej za obrysem pojazdu,  myjnia MaxiWash Vario w wersji wysokociśnieniowej może doskonale umyć takie pojazdy jak cysterny, śmieciarki i inne posiadające nieregularne powierzchnie.

Intensywne mycie wysokim ciśnieniem zapewnia doskonałe rezultaty

Rozwiązania wysokociśnieniowe w myjni MaxiWash Vario powstałe dzięki prostej rozbudowie konstrukcji, pozwalają na mycie wysokim ciśnieniem przodu, tyłu i dachu pojazdu. Obrotowa o 360° belka dachowa z zintegrowanym chemicznym myciem wstępnym i podążaniem za obrysem pojazdu umożliwia umycie szczególnie trudnego brudu nawet na mocno chropowatych powierzchniach.

Belka dachowa jest mocowana obustronnie na pionowych prowadnicach i zawieszona na pasach. Zastosowanie takiego rozwiązania, umożliwia dotarcie do najbardziej zabrudzonych i najtrudniejszych do umycia elementów pojazdu.

Indywidualne dopasowanie zgodnie z życzeniem użytkownika oferują pozostałe komponenty myjni, zawarte w takich elementach jak łuki natryskowe, mycie podwozia, fotokomórki czy lampa sygnalizacyjna zapewniają wysoką wydajność myjni i wysoką jakość mycia. Innowacyjne rozwiązania technologiczne WashTec spełniają wysokie wymagania firm spedycyjnych, autobusowych i innych przedsiębiorców. Wielorakie możliwości wyposażenia pozwalają dopasować się do możliwie największej liczby rodzajów pojazdów użytkowych.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt

WashTec Polska Sp. z o.o.
Ul. Sienna 73
00-833 Warszawa
www.washtec-polska.pl
E-mail: biuro@washtec.de
Tel.: +49 782 402 999

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!