Trakerska strefa na 12. Targach Inter Cars

2 lipca 2012, 11:49

Podczas kolejnej edycji Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars SA nie zabraknie ciężkiej strefy, przygotowanej dla mechaników i właścicieli warsztatów naprawiających samochody ciężarowe, a także samych kierowców ciężarówek.

Tegoroczne 12. Targi Inter Cars odbędą się w dniach 31 sierpnia – 2 września 2012 r na lotnisku Bemowo w Warszawie. Oprócz oferty części oraz sprzętu do obsługi i naprawy pojazdów ciężarowych podczas imprezy prezentowane będą także nowe modele naczep, a także wiele innych atrakcji dla wielbicieli ciężkiej motoryzacji.

Należący do Grupy Kapitałowej Inter Cars SA Feber, zaprezentuje na Bemowie między innymi naczepę z nowej linii Model 2012. Produkt ten został udoskonalony zgodnie z sugestiami użytkowników.

W nowej naczepie udało się ograniczyć masę, poprawić łatwość i intuicyjność obsługi. Ponadto producent naczep z Sieradza powiększył typoszereg ram, zmienił zabudowę sworznia królewskiego i zoptymalizował zderzaki tylne pod kątem współpracy z rozściełaczami. W linii Model 2012 uzyskano mniejsze promienie zawracania, lepszą aerodynamikę, sztywniejszą i lżejszą konstrukcję tylnej klapy w muldach typu Half-Pipe. To tylko część ulepszeń wprowadzonych w nowej linii produktów Feber.

Podczas 12. Targów zwiedzający będą także mieli okazję aby na żywo zobaczyć imponujące ShowCary Inter Cars. Mowa oczywiście o dwóch potężnych ciężarówkach marki Freightliner z rozkładanymi naczepami, które po rozłożeniu umożliwiają organizowanie szkoleń dla wielu uczestników w komfortowych warunkach.

Na targach będzie można zobaczyć ofertę opon do pojazdów użytkowych i wyposażenia pojazdów ciężarowych, jak tablice odblaskowe i oświetlenie.

Tradycyjnie, podczas imprezy będzie można nacieszyć swoje oczy podziwiając nietypowe pojazdy – w poprzednim roku, oprócz potężnego zastępu ciężkich pojazdów ratownictwa drogowego, zainteresowanie wzbudzał MAN przygotowany specjalnie do trudnych terenowych rajdów.

Wraz z poprzednimi edycjami Targów, atrakcje funkcjonujące dotąd jako Motor Show znacznie się rozrosły, dlatego organizatorzy postanowili udostępnić je szerokiej publiczności pod nazwą Inter Cars Motor Show. Teren lotniska będzie stanowił arenę, na której wystąpią znani sportowcy motoryzacyjni oraz wykonawcy muzyczni i tancerze. Każda chętna osoba będzie mogła wejść na Inter Cars Motor Show po okazaniu biletów na tę część. Będą one sprzedawane w lipcu i sierpniu.

To wszystko, to zaledwie część z atrakcji przewidzianych przez organizatora. Więcej informacji na temat 12. Targów Inter Cars na bieżąco będziemy publikować na naszym portalu. 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!