Dział Zawieszeń firmy Elcamp poszerza ofertę

, 3 marca 2014, 15:42

Oferta Działu Zawieszeń Elcamp, skierowana do wszystkich warsztatów specjalizujących się w naprawach powypadkowych została poszerzona.

Elcamp zawieszenia proponuje kompleksowe zaopatrzenie w akcesoria, części, podzespoły, elementy blacharskie oraz szyby do pojazdów Campingowych. Zapewnia też wsparcie w postaci doboru części, doradztwa i pomocy technicznej. Dostępna w Elcamp jest m.in. oferta:

  • wspomagających i pełnych zawieszeń pneumatycznych do pojazdów dostawczych takich jak Fiat Ducato, Renault Master, Mercedes Sprinter   renomowanych producentów: Drive Rite, VB-Airsupension oraz Goldschmitt,
  • stabilizujących podpór  hydraulicznych holenderskiej firmy  E&P Hydraulics, które mogą unieść pojazd o masie do 30 ton.  Produkty marki E&P Hydraulics w trybie automatycznym lub manualnym w 60 sek ustawią pojazd w wypoziomowanej pozycji.

 

Dzięki współpracy obu producentów, pełne zawieszenie pneumatyczne VB-Airsuspension oraz stabilizujące podpory hydrauliczne E&P Hydraulics mogą zostać wspólnie zaprogramowane, co znacznie ułatwia ich późniejszą obsługę.

Więcej informacji na temat pełnej oferty Elcamp zawieszenia można znaleźć na stronie internetowej dystrybutora  www.elcampzawieszenia.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!