Kurs dla kandydatów na diagnostów w Unimetal

15 stycznia 2011, 0:00

Trwa nabór na kurs dla kandydatów na diagnostę, prowadzony przez firmę Unimetal. Szkolenie obejmuje zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Najbliższe rozpocznie się 7 lutego br.

Kurs kończy się wewnętrznym egzaminem oraz wydaniem zaświadczenia o ukończeniu szkolenia, które umożliwia złożenie państwowego egzaminu oraz uzyskanie uprawnień diagnostycznych niezbędnych do wykonywania zawodu diagnosty na Stacji Kontroli Pojazdów. Oferta skierowana jest również do diagnostów posiadających niepełne uprawnienia. W celu uzupełnienia wiedzy osoby takie mogą wziąć udział tylko w wybranych częściach cyklu szkoleniowego.

Każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe. Zajęcia prowadzone są przez wykładowców z dużym doświadczeniem. Istnieje możliwość rezerwacji noclegu dla uczestników szkolenia. Dla zainteresowanych osób bezrobotnych jest możliwość sfinansowania takiego szkolenia przez Powiatowe Urzędy Pracy.

Szczegóły pod nr tel. 67/263 30 80 oraz marketing@unimetal.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.19.114.*, 10 lutego 2011, 2:45 0 0

Ja mam pytanie, czy ten kurs trwa nadal ?

Odpowiedz

79.185.140.*, 10 lutego 2011, 2:46 0 0

Trwa, rozpoczął się 7 lutego..

Odpowiedz