Obchody 20-lecia IVECO Poland

15 czerwca 2015, 14:21

W ostatni weekend maja IVECO Poland obchodziło jubileusz z okazji 20-lecia istnienia firmy. W trakcie dwudniowej imprezy pod Pałacem Kultury i Nauki oraz wieczornej gali IVECO Poland uczciło swoją wieloletnią obecność na rynku. 20. rocznica działalności IVECO Poland zbiega się z 40-leciem marki IVECO.

W trakcie dwudniowych obchodów przypadających na 30-31.05.2015 IVECO Poland uczciło swój jubileusz nie tylko z najbliższymi partnerami na uroczystej gali, ale także na otwartej imprezie w samym sercu Warszawy.

Impreza pod Pałacem Kultury i Nauki, zorganizowana wspólnie z Radiem Zetem pod nazwą „Dzień Dziecka od A do Zet” przyciągnęła tłumy małych i dużych fanów pojazdów IVECO. Swoje strefy tematyczne zaprezentowały także dwie inne marki grupy CNH Industrial: CASE CE pokazał maszyny budowlane, natomiast CASE IH udostępnił szeroką gamę maszyn rolniczych. W specjalnej strefie transportowej zaprezentowano około 30 lekkich, średnich i ciężkich pojazdów IVECO. Począwszy od szerokiej gamy modeli Nowego Daily, z możliwością odbycia  jazdy testowej pojazdem z najnowszą 8-biegową skrzynią automatyczną Hi-Matic, poprzez przedstawicieli gamy średniej Eurocargo, kończąc na gamie ciężkiej reprezentowanej przez Trakkera, wóz strażacki z drabiną Magirusa czy kilka Stralisów m.in. firm Lipiński, LINK oraz specjalnego zestawu IVECO Showtruck. Swojego reprezentanta miało również IVECO Bus w postaci autobusu używanego przez szkółkę piłkarską Legii Warszawa. Pod Pałacem zaprezentowali się także zwycięzcy konkursu, jakie Iveco zorganizowało z okazji 20-lecia firmy. Największym powodzeniem cieszył się jednak specjalnie przystosowany do malowania furgon Daily, na którym dzieci mogły popisać się swoimi zdolnościami artystycznymi. Oprócz prezentacji statycznej, IVECO uczestniczyło także w specjalnym przedstawieniu dla najmłodszych, w którym gościem specjalnym był wielokrotny uczestnik Rajdu Dakar – IVECO Trakker Evolution 3. Łącznie imprezę odwiedziło około 15 tys. osób. Była to dotychczas największa w Polsce demonstracja pojazdów grupy CNH Industrial dla tak szerokiego grona odbiorców.

Jubileuszowa gala odbyła się w ATM Studio w Warszawie, gdzie zaproszono ponad 500 klientów, partnerów, dziennikarzy, pracowników Iveco Poland oraz przedstawicieli CNH Industrial. Wśród gości był również Pan Pierre Lahutte – IVECO Brand President, który podczas swojego przemówienia podziękował wszystkim zaangażowanym w budowę marki Iveco w Polsce. Na scenie uhonorowano także szereg osób i firm, które w sposób szczególny przyczyniły się do sukcesu firmy. Wśród nagrodzonych przedsiębiorstw znalazły się m.in. Fraikin Polska, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Śrem, Pojazdy Specjalne Szczęśniak, Petit Forestier Polska, LINK czy też firma Lipiński. Za wkład w rozwój IVECO w Polsce podziękowano także głównym dealerom IVECO Poland: CTC, Europol, Exmot, Siltruck, Trans-Poz oraz Uni-Truck.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!