DBK Group Rally Cup w Kamieniu Śląskim

30 czerwca 2015, 14:11

Na lotnisku w Kamieniu Śląskim, odbyło się kolejne spotkanie z cyklu DAF Transport Efficiency organizowane przez Grupę DBK wraz z DAF Trucks Polska. Na zaproszonych przewoźników z południowej części Polski przygotowano program pełen motoryzacyjnych atrakcji.

Grupa DBK oraz DAF Truck Polska kontynuuje cykl spotkań na temat nowej platformy DAF Transport Efficiency, w ramach której oferowane produkty, usługi oraz szereg innowacji technologicznych marki DAF mają w znaczącym stopniu podnieść wydajność transportu. Spotkaniu towarzyszyły rajdowe zmagania pod okiem Michała Kościuszko, znanego kierowcy rajdowego. Ponadto goście testowali swoje umiejętności w wyścigach gokartowych, czy podczas specjalnej jazdy na trolejach.

Wśród motoryzacyjnych atrakcji nie mogło zabraknąć jazdy testowej pojazdami marki DAF. Na torze pojawił się m.in. zestaw DAF EcoDrive, w którym pod opieką profesjonalnego trenera ekonomicznej jazdy, Jarosława Ożyńskiego z DTP, goście mogli przekonać, się jak funkcjonują najnowsze systemy marki DAF, które ułatwiają pracę kierowcy i wpływają na ekonomikę jazdy. Wśród prezentowanych produktów przewoźnicy mieli okazję zapoznać się z nowością marki Kögel FlexiUse – naczepą nowej generacji do elastycznych zastosowań, sprawdzająca się w różnych zadaniach transportowych.

Miejsce DBK Group Rally Cup nie było przypadkowe – to właśnie w tych okolicach już 1 lipca startuje największy punkt serwisowy w woj. opolskim, autoryzowany serwis marki DAF pod szyldem DBK Truck Center.

– „Już za kilka dni nasza nowa inwestycja rozpoczyna swoją działalność, największy tego typu obiekt serwisowy na Opolszczyźnie, który zastąpi lokalizację koło Ozimka. Organizując Rally Cup, chcieliśmy przywitać naszych klientów w nowym miejscu, zapoznać z możliwościami najnowszego punktu na mapie serwisowej DBK Truck Center, ale przede wszystkim pokazać, że Grupa DBK to pasja do motoryzacji, o czym świadczą dzisiejsze zmagania na płycie lotniska w Kamieniu Śląskim.” – mówi Beata Dębska, Dyrektor Marketingu w Grupie DBK.

Partnerami spotkania były firmy współpracujące z Grupą DBK – Goodyear, producent opon, V.Orlandi, producent części zamiennych oraz firma Greco, oferująca ubezpieczenia.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!