All Fresh Polska odbiera DAF-y FT XF105

5 stycznia 2011, 0:00

W Warsaw Trucks Center w Długołęce k. Wrocławia, firma All Fresh Polska odebrała 10 białych ciągników siodłowych FT XF105.460 Super Space Cab, wyposażonych w intarder ZF, zautomatyzowaną skrzynię biegów AS Tronic oraz klimatyzację postojową DIRNA.


– „Wszystkie nasze pojazdy mają podwójne obsady kierowców. Ważne jest dla nas, aby kabiny naszych pojazdów były przestronne, wygodne i dobrze wyposażone. Zakupione DAFy całkowicie spełniają te wymagania. Również techniczne dane dotyczące spalania DAF-ów nas satysfakcjonują. O wyborze DAF-ów zdecydowało również bardzo pozytywne podejście handlowców WTC do klienta.” – podkreślił prezes All Fresh, pan Adam Siwiaszczyk.

All Fresh Logistics GmbH istnieje od 2004 r. Swoją siedzibę firma posiada w Wals-Siezenheim koło Salzburga w Austrii. W Polsce rozpoczęła działalność w grudniu 2010 r. Zajmuje się logistyką i transportem żywności na terenie Europy, zwłaszcza w Austrii i Hiszpanii.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

79.186.18.*, 4 maja 2011, 14:07 0 0

szkoda że dobre ciągniki trafiają do All Fresh- złodzieji i oszustów. niedługa będą do kupienia na rynku wtórnym bo firma z kłopotami to rychła upadłość. Firma All Fresh ma kapitał 50 000 złotych, który w ogóle nie został wpłacony, jej prezesem jest słup, chłopek wioskowy a właścicielem jest austriacki cwaniak i oszust.

Odpowiedz