Nowy serwis DAF w Iłowej

19 maja 2011, 14:30

ESA Trucks, autoryzowany dealer firmy DAF, otworzył nową stację serwisowo-sprzedażową w Koninie Żagańskim k/Iłowej. Obiekt położony jest 30 kilometrów od przejścia granicznego Olszyna.

W serwisie DAF-a dokonywane będą różnorodne naprawy pojazdów ciężarowych wszystkich marek. Hale wyposażone zostaną m.in. w podnośniki i suwnice oraz inne najnowsze urządzenia stosowane w branży motoryzacyjnej. W obiekcie działać będą:
– sprzedaż i serwis pojazdów marki DAF,
– autoryzowany serwis naczep Schmitz,
– tachografy cyfrowe,
– serwis Toll Collect,
– Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów,
– myjnia.

Nowy obiekt będzie częścią powstającego kompleksu dla kierowców.  Udogodnieniem będzie 100 miejsc parkingowych z całodobową ochroną. Na parkingu będą wydzielone miejsca pod naczepy chłodnie z gniazdami do ładowania. Zaplanowano także pas zieleni z zadaszonymi budkami, do których zostanie doprowadzona woda i prąd. W sąsiedztwie serwisu otwarta zostanie niedługo stacja benzynowa Orlen, restauracja oraz inne udogodnienia w postaci pryszniców, pralni itp.

Nowy kompleks serwisowo-sprzedażowy ESA znajduje się na przedłużeniu trasy autostrady A4 z DK 18 w kierunku przejścia granicznego w Olszynie, w odległości 30 km od tzw. węzła w Krzywej w kierunku zachodniej granicy kraju.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!