Finał MAN Trucknology RoadShow

21 listopada 2011, 11:50

Ponad 2000 zwiedzających zainteresowało się rozwiązaniami firmy MAN w zakresie efektywnego transportu, które zostały zaprezentowane w ramach Trucknology RoadShow i w Branżowym Centrum Kompetencyjnym BCC w Monachium.

W pół roku 60 pojazdów przemierzało drogi całej Europy w ramach projektu Trucknology RoadShow. Jego finał miał miejsce w listopadzie, kiedy w Truck Forum i na trasach testowych udostępniono 140 samochodów do jazdy próbnej i zwiedzania.

Oprócz gości z południa Niemiec przyjechało również wielu klientów z innych krajów Europy. Prowadzono rozmowy na temat konkretnych produktów i palety usług oferowanych przez firmę: MAN TopUsed, MAN ProfiDrive, MAN TeleMatics i MAN Rental. Omawiano też ofertę klubu kierowców MAN Trucker’s World oraz serwisu finansowego MAN Financial Services MFI. Można było także nawiązać kontakt z przedstawicielami firm produkujących zabudowy, wyposażenie i osprzęt.

Goście mogli samodzielnie poprowadzić dostępne pojazdy w towarzystwie instruktorów MAN ProfiDrive – zarówno na trasach testowych, jak i na drogach publicznych. Popularnością cieszyły się ciężkie MAN-y TGX o mocy 680 KM i całkowitej masie do 100 ton. Testujący zestawy o długości 25,25 metrów podziwiali ich zwrotność. Pochlebne opinie wyrażano też o innowacyjnym napędzie MAN HydroDrive.

Pojazdy z palety typoszeregów MAN TGL, TGM, TGS i TGX, udostępnione w ramach Trucknology RoadShow i w Branżowym Centrum Kompetencyjnym BCC, można było podczas imprezy nie tylko testować, ale także kupić.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!