Układ TEBS D Reman wprowadzony przez Wabco

21 stycznia 2013, 13:42

Po 13 latach produkcji pierwszej generacji elektronicznie sterowanego układu hamulcowego do pojazdów z przyczepami (TEBS D), Wabco rozpoczęło dostawy modulatorów TEBS D w wersji Reman (części regenerowane).

Nowa etykieta dla nowego asortymentu wyrobów

Wabco zakończyło produkcję OE modulatora, gdyż od 1 stycznia 2012 podzespoły wykonane w starszej technologii nie są już dostępne. Od 2007 Wabcoroku funkcjonalność układu całkowicie zastępuje nowszy system TEBS E, jednakże ze względu na różnice w okablowaniu i przyłączach TEBS D jest nadal potrzebny na rynku części zamiennych i serwisu. Od 1 sierpnia 2012 r. Wabco rozpoczęło więc dostawy modulatorów TEBS D w wersji Reman .

Dla ułatwienia orientacji użytkowników wyroby Wabco Reman odróżniają się tabliczką znamionową w kolorze zielonym. Ostatnim znakiem numeru części jest “R”, np. 480 102 014 R. Moduł jest pakowany w pudełko Wabco oznakowane zieloną nalepką. Wskutek pojawienia się wspomnianych części TEBS D z czerwonymi nalepkami nie będą już dłużej dostępne.

Poprzez ofertę regenerowanych podzespołów mechanicznych, Wabco redukuje zanieczyszczenie środowiska. Wyroby Green Label Reman z zieloną nalepką są identyczne z nowymi wyrobami Wabco pod względem funkcjonalności i osiągów. Układy TEBS D Reman pod względem wysokiej jakości i osiągów nie różnią się od wyrobów fabrycznie nowych.

Więcej na temat nowego systemu zwrotów modułów na potrzeby regeneracji i produkcji części Reman można przeczytać po kliknięciu w link.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!