Sachs Roadshow – prestiżowy cykl szkoleń po raz pierwszy w Polsce

21 stycznia 2013, 14:48

Cykl szkoleń warsztatowych Sachs Roadshow do tej pory odbywał się w Niemczech i Czechach. W maju i czerwcu 2013 roku zadebiutuje w Polsce.

Sachs Roadshow 2013

Sachs Roadshow 2013Podczas całodniowych szkoleń technicznych mechanicy będą mogli zdobyć konkurencyjną, praktyczą wiedzę w dziedzinie układów przeniesienia napędu oraz zawieszenia. Tym co wyróżnia cykl spośród innych szkoleń jest mnogość atrakcji, przygotowanych dla uczestników. W programie Sachs Roadshow 2013 znalazły się m.in. jazdy porównawcze samochodami z prawidłowo działającymi i uszkodzonymi amortyzatorami oraz szkolenia dotyczące montażu i diagnostyki kół dwumasowych. Uczestnicy wezmą też udział w rywalizacji na torze kartingowym.

Sachs Roadshow 2013Sachs Roadshow 2013 poprowadzą najlepsi szkoleniowcy ZF Services oraz gość specjalny – kierowca rajdowy Jörg van Ommen – w latach 1984 -1996 gwiazda wyścigów DTM (Deutsche Tourenwagen Masters – najważniejszej serii wyścigowej samochodów turystycznych w Niemczech i jednej z najbardziej prestiżowych w Europie), plasujący się na szóstym miejscu tabeli wszechczasów tej serii. Obecnie Jörg van Ommen jest uczestnikiem Seat Leon Supercopa i Porsche 997 Cup. Jörg van Ommen przybędzie na SACHS Roadshow wraz ze specjalnie przygotowanymi pojazdami m.in. Mercedesem AMG C280 skonfigurowanym pod kątem wyścigów DTM. Uczestnicy, którzy najlepiej poradzą sobie z zadaniami szkoleniowymi będą mogli osobiście wypróbować pojazd.

Sachs Roadshow 2013Przez sześć tygodni wydarzenie będzie gościło na torach wyścigowych w Krakowie, Poznaniu, Toruniu i Warszawie. Weźmie w nim udział blisko 2,5 tysiąca pracowników branży warsztatowej – specjalistów zarówno w dziedzinie pojazdów osobowych jak i ciężarowych. Udział wziąć mogą pracownicy warsztatów z całej Polski, które w okresie od 1 stycznia do 15 kwietnia 2013 r. zostaną zarejestrowane na stronie www.zf.com/pl lub drogą pocztową z wykorzystaniem specjalnej karty dostępnej u dystrybutorów. W akcji biorą udział m.in. dystrybutorzy części do pojazdów ciężarowych:

  • Autos,
  • FOTA
  • Inter Cars.
  • Opoltrans
     

Warunkiem udziału przedstawicieli danego warsztatu w Sachs Roadshow 2013 jest osiągnięcie przez niego określonego obrotu na częściach zamiennych marek należących do koncernu ZF. Więcej informacji na temat cyklu szkoleń można znaleźć na stronie internetowej organizatora. Można je również uzyskać kontaktując się z poszczególnymi dystrybutorami lub warszawskim biurem ZF Friedrichshafen AG.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!