Targi i obchody jubileuszu Inter Cars na Stadionie Narodowym

17 marca 2015, 15:51

Inter Cars SA świętuje ćwierćwiecze istnienia i zapowiada huczne obchody tego jubileuszu. Główne uroczystości odbędą się we wrześniu w sercu Warszawy, na Stadionie Narodowym.

Firma Inter Cars SA przez 25 lat istnienia osiągnęła bardzo dużo. Według niezależnych danych zajmuje 5 miejsce w Europie i 10 na świecie wśród dystrybutorów sprzedających części zamienne.
Z okazji rocznicy, Inter Cars SA przygotował aż trzy promocje: „Kupuj z nagrodami”, „Wielka Gala Mistrzów Warsztatu” i „Łap nagrody”. Szczegóły konkursów dostępne są na stronie: http://25ic.pl/

Główne obchody jubileuszu 25-lecia Inter Cars SA odbędą się 19 września 2015 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie. W tym miejscu odbędą się także 15 Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów oraz Wielka Gala Mistrzów Warsztatu.    

 

Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów odbędą się w dniach 18-20 września 2015 r. (od piątku do niedzieli) na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie. Zaplanowano również część artystyczną targów (w dniach 19-20 września).

Wielka Gala Mistrzów Warsztatu odbędzie się 19 września 2015 r. (sobota),  w specjalnej hali ustawionej na Błoniach Stadionu Narodowego w godz. 18.00 – 19.45.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!