Nowość w ofercie PLUUM – ekologiczne środki do czyszczenia pojazdów bez użycia wody

, 22 września 2011, 10:52

W październiku 2011 r. planowana jest również premiera środków do czyszczenia i polerowania bez użycia wody pod marką PLUUM. Cztery nowe produkty PLUUM: Formula1, Formula1 Plus, Formula2 i Formula3 są bezpieczne, praktyczne i przyjazne dla środowiska. Charakteryzują się unikalnym procesem czyszczenia z użyciem środków biodegradowalnych. Można je wykorzystywać zarówno do utrzymania w czystości samochodów, jak i w gospodarstwach domowych.

Środek PLUUM Formula1 to produkt do czyszczenia pojazdów bez użycia wody. Nie zawiera wosków. Pozwala na szybkie i skuteczne usunięcie brudu i kurzu przy użyciu szmatki z mikrowłókna. Nie rysuje powierzchni. Zapewnia wykończenie na wysoki połysk jednocześnie rewitalizując naturalny kolor pigmentu w lakierze.

Środek PLUUM Formula1 Plus umożliwia umycie i wypolerowanie pojazdu podczas jednej czynności, bez użycia wody. Zawiera wosk Karnauba i Montana, specjalne polimery i środki powierzchniowo czynne. Jest to wysoko wyspecjalizowany środek do karoserii zapewniający połysk, jednocześnie tworzący barierę ochronną lakieru przed promieniami UV, utlenianiem lakieru i wodą. Zapobiega przyleganiu brudu i kurzu, co powoduje, że karoseria pozostaje czysta przez dłuższy okres czasu.

Środek PLUUM Formula2 to środek stosowany jako środek pomocniczy, w połączeniu z produktami niewymagającymi wody. Skutecznie usuwa nawet uporczywe zabrudzenia takie jak owady, błoto, soki żywiczne, ptasie odchody, pył z klocków hamulcowych. Stosowany jest on również wewnątrz pojazdu na desce rozdzielczej, listwach, wykładzinach, tkaninach, elementach winylowych, elementach z tworzyw sztucznych oraz drewnie. Idealny środek do czyszczenia i konserwacji skóry oraz felg.

Środek PLUUM Formula3 zabezpiecza przed osadzaniem się zanieczyszczeń ulicznych, kurzu oraz chroni przed wilgocią. Bezpieczny do użytku na zewnątrz, jak i wewnątrz pojazdu. Nabłyszcza i zabezpiecza skórę, gumę oraz plastik.

Wszystkie produkty gamy PLUUM są przyjazne dla środowiska.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!