Promocje w Europart Polska S.A.

, 10 czerwca 2008, 0:00

Firma Europart Polska S.A. wraz z ArvinMeritor CVA zorganizowała dla swoich klientów wielki konkurs Goaaal 2008. Za zakup produktów firmy ArvinMeritor we wszystkich punktach handlowych firmy Europart Polska rozdawane są zdrapki, dzięki którym można wygrać wiele cennych nagród. Promocja Goaaal 2008 została przygotowana z myślą o klientach końcowych stosujących części zamienne Meritor.
31 maja b.r. w filii Europart Polska S.A. w Błoniu przedstawiciel Pekaes-Serwis Słubice oddział Błonie odebrał z rąk przedstawiciela ArvinMeritor CVA nagrodę główną w konkursie Goaaal 2008 – 32 calowy telewizor LCD.
Konkurs trwa do 30 czerwca 2008 roku.

Ponadto Europart Polska S.A. w miesiącu czerwcu zorganizował dla wszystkich swoich klientów promocję na wybrane towary według załączonej ulotki. Ponadto przy zakupie towarów powyżej 100 złotych każdy klient dostanie w prezencie aluminiową butelkę – bidon.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.23.59.*, 12 grudnia 2008, 0:00 0 0

UWAGA ! Ostrzeżenie dla partnerów handlowych Europartu i dostawców !!! EUROPART prowadzi nieuczciwą konkurencję sprowadzając z Niemiec nielegalnie na teren Polski komputer diagnostyczny JALTEST do diagnostyki aut użytkowych bez udziału wyłącznego importera na Polskę i jedynego koncesjonowanego przedstawiciela producenta na nasz kraj - firmy eN-TRUCK z Gdańska . Proponuje klientom urządzenie czasami nawet po dumpingowych cenach i nie informuje przy tym klientów , że urządzenie oferowane przez Europart nigdy nie będzie w pełni aktywne i w pełni sprawne. Bez uruchomienia pewnej funkcji , którą aktywować może jedyni wyłączny importer nie da się skopiować kaset , czy zmienić parametrów i ustawień fabrycznych . JALTEST od Europartu to trzeba powiedzieć 1/2 urządzenia. Stanowczo odradzamy współpracę z Europartem i przestrzegamy przed współpracą z tą firmą .

Odpowiedz

89.76.245.*, 24 stycznia 2009, 0:00 0 0

Widze Piechu , że jako przedstawiciel eNTucka z Gdańska musisz stosować się do takich poniżających was zagrywek... I tak klienci wiedzą, że to co piszesz nie jest prawdą. Chyba będziecie musieli pogodzić się z tym , że EUROPART ma podpisaną umowę z producentem Jaltesta i to co oferuje klientom jest 10x tak profesjonalne jak Wasze usługi.

Odpowiedz