TOP 10

15 czerwca 2008, 0:00

Firma Lumag informuje, że znalazła się w gronie dziesięciu silnych, innowacyjnych firm oraz instytucji otoczenia biznesu, które swą działalnością przyczyniają się do tworzenia dogodnych warunków dla rozwoju nowoczesnych przedsiębiorstw i umacniania wizerunku Wielkopolski jako miejsca przyjaznego dla inwestycji.

Tytuł „Lidera innowacji w Wielkopolsce” obok firmy Lumag przyznano m.in. Poznańskiemu Centrum Superkomputerowo-Sieciowemu, Politechnice Poznańskiej, Poznańskiemu Parkowi Naukowo-Technologicznemu, InQubator oraz Pleszewskiemu Klastrowi Kotlarskiemu za stwarzanie dobrych warunków do prowadzenia biznesu i do współpracy sektora naukowo-badawczego z przedsiębiorstwami.

Natomiast firmy takie jak Jotkel, Grapil, Lindner, Solaris Bus & Coach oraz Lumag wygrały dzięki wdrażanym przez siebie innowacjom. Przedsiębiorstwa te reprezentują zupełnie inne branże, ale każda z tych wielkopolskich firm zrealizowała innowacyjne projekty, które wzmocniły ich pozycję na rynku oraz zwiększyły konkurencyjność.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!