Pomorska Miss Scania 2008 wybrana!

12 września 2008, 0:00

6 września 2008 w siedzibie gdańskiego oddziału Scania Polska odbyła się siódma już edycja konkursu Pomorska Miss Scania. Miłośnicy tuningowanych pojazdów Scania tłumnie stawili się, aby wybrać najpiękniejszy pojazd.

W konkursie uczestniczyło ponad 30 samochodów, a poza konkursem „mistrz Svempa” pokazał swój imponujący, 1000-konny kabriolet Red Pearl. Jak zwykle dopisała publiczność. Pojawiło się ponad 3.000 osób. Największą frajdę miały dzieci, dla których organizator przygotował mnóstwo atrakcji. Na scenie wystąpił zespół Cocktail, kabaret Otto oraz zespół Sex Bomba, a całość poprowadził Paweł Końjo Konnak.

Nagrodę główną czyli tytuł Pomorskiej Miss Scania jury składające się z dziennikarzy prasy motoryzacyjnej przyznało Scania R500 należącej do Modo Transport z Osieka n/Notecią, która urzekła wszystkich wspaniałym malowaniem w motywy pochodzące z filmu „Epoka lodowcowa”. Puchar Dyrektora gdańskiego oddziału Scania Polska otrzymały bliźniacze Scanie R420 należące do Szczepana Węsierskiego z Gdańska. Z kolei publiczność uznała, że w roku 2008 najpiękniejsza jest Scania R580 firmy Trans Powiśle ze Sztumu. Puchar w kategorii „pojazd specjalistyczny” otrzymał Hol-service z Gdańska za wspaniale utrzymaną Scanię serii 2, a „weteranem szos” została Scania serii 3 firmy Wawis z Koszalina.

Po zakończeniu zmagań konkursowych dyrektor gdańskiego oddziału Scania Polska, Sławomir Hofman podziękował wszystkim gościom podkreślając, że ponad 3000 gości w gdańskiej siedzibie Scania to najlepszy dowód na to, że warto organizować spotkania, podczas których kierowcy, właściciele firm i ich rodziny oraz pracownicy Scania mogą wspólne spędzić wolny czas.

Wieczorem wszystkie pojazdy wzięły udział w wielkim konwoju ulicami Gdańska

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

89.239.120.*, 30 września 2008, 0:00 0 0

Nastapil maly blad ?weteranem szos? została Scania serii 3 firmy Wawis z Koszalina. Nie wawis tylko wawos

Odpowiedz

89.239.120.*, 30 września 2008, 0:00 0 0

Nastapil maly blad ?weteranem szos? została Scania serii 3 firmy Wawis z Koszalina. Nie wawis tylko wawos

Odpowiedz