Gama części zamiennych Diesel Technic dla ciężarówek Renault

28 września 2010, 0:00

Podczas targów Automechanika we Frankfurcie, firma Diesel Technic zaprezentowała gamę swoich produktów, rozszerzoną o części zamienne dla ciężarówek Renault. Ostatnio opublikowany katalog zawiera 730 stron zawierających ponad 2860 części zamiennych marki DT, które pasują do około 3760 numerów referencyjnych francuskiego producenta ciężarówek.


Części mogą być wykorzystywane do naprawy i konserwacji modeli Magnum, Midlum, Midliner, Kerax i Premium. Nowa gama części zamiennych dla Renault Trucks plasuje DT w atrakcyjnej niszy niezależnego rynku motoryzacyjnego pojazdów ciężarowych.

Katalog części DT zawiera ilustrację każdej z 2860 nowych części i informacje o produktach w siedmiu językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim, rosyjskim i holenderskim. Na wstępie katalogu można znaleźć informacje o Grupie Diesel Technic. Tabela krosów ułatwia szybkie odnalezienie części według numeru referencyjnego. „Special DT Kits”, zestawy naprawcze, dla których nie ma numerów referencyjnych OE, są specjalnie oznaczone w katalogu.

Nowy katalog części na targach Automechanika prezentowała urocza modelka Laura, ambasadorka marki DT.

Wszystkie 22 000 części zamiennych marki DT mogą być również znalezione w katalogu online systemu informacji produktowej DT. Po rejestracji, użytkownicy otrzymują dodatkowe, aktualne informacje. Wszystkie części zamienne Diesel Technic dla ciężarówek Renault będą też zawarte w katalogu TecDoc od 1 października 2010 roku.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

89.78.19.*, 28 września 2010, 0:00 0 0

Ta Pani mogłaby przynosić katalogi do nas do firmy, nikt by się nie obraził. Automechanika okazała się bardzo ciekawa patrząc na wszystkie zaprezentowane nowości.

Odpowiedz