Ryszard Warzocha Regionalnym Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu Fiege na Europę Wschodnią

16 maja 2011, 10:04

W kwietniu do grupy Fiege dołączył Ryszard Warzocha, menadżer z wieloletnim doświadczeniem w branży TSL. Do jego zadań należeć będzie opracowanie i wdrożenie strategii sprzedaży i marketingu w regionie Europy Wschodniej oraz zbudowanie i rozwój zespołów handlowych, którzy swoim działaniem obejmą wszystkie 7 państw regionu. Nowy dyrektor będzie również odpowiedzialny za koordynację i zintensyfikowanie działań sprzedażowych, a także rozwój relacji biznesowych z kluczowymi klientami firmy Fiege.

– „Fiege to dynamicznie rozwijająca się na rynku Europy Wschodniej firma, z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży TSL i ogromnym potencjałem. Wierzę, że wspólnie z zespołem uda nam się osiągnąć założone cele, wzmocnić wizerunek firmy, jako rzetelnego dostawcy rozwiązań z zakresu logistyki kontraktowej.  Zależy mi na zacieśnieniu współpracy z pozostałymi strukturami Fiege z innych części Europy, gdyż wierzę, że efekty takiej współpracy mogą się przełożyć na realne wyniki finansowe” – powiedział Ryszard Warzocha.

Ryszard Warzocha jest absolwentem Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie na wydziale nawigacji o specjalności ekonomiki i eksploatacji portów morskich. Swoją edukację kontynuował na podyplomowych studiach z zakresu zarządzania i marketingu, a także MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Przez ostatnie 11 lat pracował w firmie Wincanton na stanowisku dyrektora zarządzającego, odpowiadając za rozwój, strategię i zarządzanie polskim oddziałem firmy, a także regionem Europy Środkowej i Wschodniej. Jest m.in. laureatem nagrody „Menadżer Roku 2004” przyznawanej przez Polskie Stowarzyszenie Menadżerów Logistyki. Posługuje się biegle językiem angielskim i niemieckim. Jego pasją są motocykle, podróże oraz wspinaczka.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!