Zaproszenie na szkolenie do wygrania w promocji TEXTAR

3 sierpnia 2022, 13:51

Rozpoczęła się nowa promocja sprzedażowa firmy TMD Friction, właściciela marki Textar. Nagrodami są zaproszenia dla mechaników na kolejną edycję eventu szkoleniowego „Textar Brake Clinic” na torze Driveland. W tym roku Textar organizuje dwa wydarzenia. Jedno dla mechaników samochodów osobowych, a drugie dla mechaników pojazdów ciężarowych.

Promocja potrwa do 18 września 2022 r. Akcja sprzedażowa przeznaczona jest dla wszystkich serwisów zajmujących się obsługą samochodów osobowych, ale – to nowość – również pojazdów ciężarowych. Nagrody będą przyznawane warsztatom według zasad szczegółowo określonych przez dystrybutorów marki Textar. Impreza odbędzie się na początku października 2022 r. na torze Driveland w Słabomierzu pod Warszawą. Na czwartek, 6 października zaplanowano część dla mechaników specjalizujących się w samochodach osobowych. Piątek, 7 października to dzień dla mechaników obsługujących ciężarówki.

Przeczytaj więcej o evencie szkoleniowym Textar Brake Clinic

Na gości czeka wiele atrakcji, zarówno dotyczących układów hamulcowych, jak i doskonalenia techniki jazdy. W ramach części szkoleniowej, mechanicy będą mieli okazję zapoznać się z najczęściej występującymi usterkami układu hamulcowego, poznać wpływ błędów montażowych na funkcjonowanie układu hamulcowego oraz wziąć udział w zadaniach z zakresu serwisu układu hamulcowego. Poza tym stworzą własną mieszankę cierną i wypróbują ją w wirtualnej rzeczywistości Textar.

Pod okiem instruktorów z Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara uczestnicy będą mogli doskonalić swoje umiejętności w zakresie techniki jazdy. Wszystko będzie działo się na specjalnych modułach z płytami poślizgowymi i szarpakiem. Nie zabraknie też emocji związanych z rywalizacją na torze w sportowych Fordach Fiesta ST.

Część zadań będzie oceniana, a dla najlepszych przewidziano ekscytujące nagrody, m.in. lot helikopterem z Tomaszem Kucharem za sterami. Na szkoleniu pojawią się również goście specjalni. W dniu poświęconym ciężarówkom będą to Darek i „Dziadek” Wojtek z popularnego kanału Youtube Truck Mechanic from Poland. W przypadku samochodów osobowych – Przemek Szafrański znany z projektu MotoSynteza i stacji TVN Turbo.

– To już trzecia edycja promocji, dzięki której zwiększamy zasięg konceptu Texar Brake Clinic. Biorąc pod uwagę wnioski z wcześniejszych edycji, w tym roku postanowiliśmy rozszerzyć zakres akcji o pojazdy ciężarowe. To ważny segment rynku, a mechanicy z tej branży również potrzebują okazji do rozwijania swojej wiedzy dotyczącej prawidłowej naprawy i serwisu układu hamulcowego. Uczestnicy dwóch poprzednich wydarzeń chwalili nasze wyzwania jako ciekawe połączenie teorii z praktyką. Szkolenie zainspirowało ich do dalszego poszerzania wiedzy dotyczącej serwisu układów hamulcowych. Jestem przekonana, że tak samo będzie i tym razem – mówi Joanna Krężelok, Dyrektor oddziału TMD Friction Services w Polsce.

Ze względu na przygotowany program imprezy oraz zakres wiedzy, która będzie przekazywana w czasie Textar Brake Clinic, uczestnik szkolenia musi być profesjonalnym mechanikiem. Zaproszeń na Textar Brake Clinic 2022 nie mogą otrzymać osoby, które brały udział w poprzednich edycjach wydarzenia.

Szczegóły akcji dostępne są u dystrybutorów Textar oraz na stronie internetowej Textar.

W promocji biorą udział następujący dystrybutorzy produktów Textar: Auto Partner, Elit Polska, Motorol, Auto Euro, Hart, Inter Cars, Autos, Suder, Martex oraz Opoltrans.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!