Scania przedstawia nową generację ciężarówek

7 lipca 2016, 16:22

23 sierpnia zadebiutuje nowa generacja ciężarówek Scania. Na początek pokazane zostaną pojazdy na rynek europejski przeznaczone do przewozów długodystansowych.

Scania będzie wprowadzała nowości w kilku etapach. Spółka deklaruje koncentrację na poszczególnych segmentach rynku i grupach odbiorców. W tym okresie pojazdy nowej i obecnej generacji będą sprzedawane równolegle. Na samym początku pojawią się ciężarówki do transportu długodystansowego przeznaczone dla Europy. Za nimi podążą następne warianty pojazdów. Firma chce oferować szeroką gamę produktów i usług o zindywidualizowanym charakterze, służącą ograniczeniu całkowitego kosztu użytkowania i zwiększeniu dyspozycyjności pojazdów.

– Jesteśmy w końcowej fazie przygotowań sieci sprzedaży i serwisu oraz europejskich zakładów produkcyjnych. Wstrzymujemy się jeszcze z podawaniem pełnej informacji o licznych innowacjach, jakie mamy w zanadrzu, ale jestem przekonany, że debiut nowych pojazdów 23 sierpnia stanie się gorącym tematem, nie tylko w naszej branży – mówi Christian Levin, Executive Vice President Sales and Marketing.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

walek, 12 lipca 2016, 13:17 0 0

pewych firm transportowych ,co to znaczy, o o jakie odszkodowania chodzi, czy o jakies przegiecia.................

Odpowiedz