Ciekawostki

Wpadka goni wpadkę – [film]

Oglądając ten filmik trudno uwierzyć, że to wydarzyło się naprawdę. O czym myślał kierowca lawety? Obejrzyjcie do końca…

Mistrz przeprowadzek – [film]

Klienci tej firmy zajmującej się przeprowadzkami zdecydowanie nie polecą jej usług swoim znajomym. Na pewno nie w ten sposób wyobrażali sobie transport całego swojego dobytku 🙂

Wyprzedzanie ciężarówek na przypale

Do tragicznego zdarzenia nieomal doszło na drodze krajowej, na której w lekkiej mgle wyprzedzały się pojazdy ciężarowe. Jadąc przez dłuższy czas obok siebie, na drodze bez dwóch pasów ruchu w jednym kierunku, nieodpowiedzialny kierowca z Mercedesa Actros (którym okazała się 39-letnia kobieta) nieomal staranował policyjny radiowóz.

Darmowa myjnia samochodowa – [film]

Jeśli nie masz czasu podjechać do myjni, to myjnia może podjechać do Ciebie. Full service, łącznie z myciem podwozia i podtopieniem silnika 🙂

Zawalił się most w Koszalinie

W Koszalinie zawalił się most przebiegający nad ulicą Batalionów Chłopskich. Wiadukt był przeznaczony do rozbiórki i trwały na nim prace budowlane. Na szczęście w wypadku nikt nie ucierpiał. 

Kierowca busa poszukiwany i bez prawa jazdy

Z niecodzienną sytuacją mieli do czynienia inspektorzy opolskiej ITD. Do kontroli na Obwodnicy Północnej Opola zatrzymano pojazd dostawczy, którego kierowca pracuje jako kurier bez posiadania prawa jazdy. 

Uciekał ciężarówką przed ITD

Inspektorzy WITD z Piły na drodze krajowej nr 10 zwrócili uwagę na ciężarówkę, która zatrzymała się w zatoce autobusowej. Na widok inspektorów, kierowca dużego postanowił… odjechać.

Pomysłowy rozładunek – [film]

Nie ma pod ręką windy? Nie ma wózka widłowego? Zawsze znajdzie się jakiś genialny sposób na rozładunek.

Szeryf na A1 ustawia ciężarówki

Popularne „szeryfowanie” to, innymi słowy, ustawianie prędkości innych uczestników ruchu drogowego pod swoje dyktando przez nagminne używanie pedału hamulca. Kierowca Volkswagena Sharana doprowadzał w ten sposób do niebezpiecznych sytuacji na autostradzie A1, wyhamowując dwie ciężarówki.

Pora na trening – [film]

Koniec z wymówkami – zawsze znajdzie się dobry sposób na zrobienie treningu 🙂