Scania nowej generacji we flocie Dalubo

21 października 2017, 19:22

Pierwsze 3 z 10 zamówionych pojazdów Scania nowej generacji zasiliły flotę firmy Dalubo Kędzierscy. To pierwsze tak duże zamówienie złożone w wyniku testów pojazdów Scania w ramach programu „Zawsze na czele”.

Dalubo Kędzierscy to firma transportowa z Mazowsza, posiadająca 20-letnie doświadczenie w branży. Przedsiębiorstwo działa na terenie Polski i Europy.

W maju tego roku kierowcy Dalubo mogli przetestować pojazdy Scania nowej generacji biorąc udział w programie „Zawsze na czele”. W wyniku testów właściciel firmy złożył zamówienie na 10 ciągników R450 4×2 Scania nowej generacji.

Dwa z zamówionych pojazdów zostaną zaadaptowane pod wywrotki do przewozu zbóż i pasz na terenie Europy. Trzeci ciągnik zostanie wykorzystany pod naczepy typu plandeka. Kolejne 7 pojazdów zostanie przekazanych do czerwca przyszłego roku.

– Analizując wyniki spalania zestawów uzyskane przez naszych kierowców w ramach programu „Zawsze na czele” okazało się, że pojazdy Scania pozwalają na uzyskanie pewnych oszczędności paliwa. Ma to dla nas duże znaczenie – komentuje Daniel Kędzierski, współwłaściciel firmy Dalubo Kędzierscy.

– Potencjał pojazdów Scania nowej generacji i dedykowanych im usług do tworzenia zysków jest sopry. Cieszymy się, że przekonali się o tym właściciele firmy Dalubo – komentuje Jarosław Scendo, przedstawiciel handlowy w Scania Białystok.

– Niezawodność to jeden z głównych atutów naszej firmy. Dlatego poszukujemy pojazdów, które zagwarantują terminowość dostaw oraz bezpieczeństwo i prawidłowość ich wykonania. To wyjaśnia, dlaczego zdecydowaliśmy się na zakup ciągników Scania nowej generacji – dodaje Kędzierski.

O programie

Scania „Zawsze na czele” to kampania skierowana do klientów, której głównym celem jest pokazanie jak duże oszczędności podczas realizowania zadania transportowego mogą przynosić rozwiązania Scania, czyli rozbudowane usługi, systemy i pojazdy Scania.

W ramach „Zawsze na czele” firma transportowa otrzymuje do dyspozycji zestaw drogowy
z wykwalifikowanym trenerem ekonomicznej jazdy, który wspiera kierowcę przez dwa tygodnie. Pierwszy tydzień to jazda trenera Scania w pojeździe z kierowcą firmy. W drugim tygodniu w ramach coachingu kierowca może utrwalić zdobytą wiedzę i wdrożyć
ją do codziennej pracy. Przynosi to efekt w postaci niższych kosztów związanych
z eksploatacją pojazdu.

Więcej informacji o programie można znaleźć na stronie: http://zawszenaczele.pl/.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!