System SkyLogic wyróżniony prestiżową nagrodą

17 grudnia 2010, 0:00

System zarządzania transportem SkyLogic został uhonorowany główną nagrodą w konkursie "Produkt Innowacyjny dla Logistyki 2010". Wyniki zostały ogłoszone 3 grudnia 2010 roku, podczas dorocznej imprezy środowiska logistycznego – Gali Logistyki i Transportu 2010.

Kapituła konkursu doceniła efekty osiągane przez klientów Benson Consultants: W wyniku wdrożenia aplikacji SkyLogic oszczędności kosztów transportu sięgają 26 proc. Zdaniem jury system posiada wszystkie cechy inteligentnego sytemu transportowego i zamiast skupiać się na obsłudze floty, poprawia jakość podejmowanych decyzji. System SkyLogic, optymalizuje trasy pojazdów i automatyzuje większość zadań dyspozytora. Z analizy finansowej wynika, że wdrożenie systemu SkyLogic może się zwrócić w niespełna pół roku.

– „Czujemy się zaszczyceni tak ważnym świadectwem uznania wyrażonym przez środowisko eksperckie dla wysiłków naszych programistów, zmierzających do implementacji sztucznej inteligencji i genetycznych algorytmów optymalizacyjnych do naszych rozwiązań informatycznych” – powiedział Prezes Zarządu Benson Consultants, Stanisław Żurawski.

Wyniku konkursu są ogłaszane podczas corocznej Gali Logistyki i Transportu, która zgromadziła w tym roku 500 menadżerów logistyki. Celem konkursu „Produkt Innowacyjny dla Logistyki” jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych innowacyjnych rozwiązań w branży TSL, które wdrożono w tym sektorze w ciągu ostatnich dwóch lat lub które wkrótce będą implementowane.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!