SHOW CAR rusza w trasę po przerwie

16 lutego 2015, 15:23

Po dwumiesięcznym odpoczynku, ciężarówki Show Car rozpoczynają kolejne sesje szkoleniowe. Do końca roku, Inter Cars wspólnie z czołowymi dostawcami części zamiennych będzie realizował w nich szkolenia skierowane do przedstawicieli rynku osobowego i ciężarowego.

W pierwszej kolejności czarny Show Car, w którym realizowane będą bezpłatne szkolenia z firmą Bosch odwiedzi Białystok (17-20 lutego), Suwałki (24-27 luty) i Ełk (3–6 marca). Czterodniowa sesja obejmie tematy napraw nowoczesnych układów hamulcowych, diagnostyki samochodowej oraz czujników i elementów wykonawczych w benzynowych układach wtryskowych firmy Bosch. Uczestnicy szkolenia poznają także  możliwości nowego rozwiązania informatycznego jakim jest IC Katalog Online.

Nowością jest szkolenie produktowo – techniczne dotyczące układu wtryskowego Common Rail, realizowane przez firmę Lauber. Podczas szkolenia poruszone zostaną m.in. zagadnienia dotyczące procesu produkcyjnego, narzędzi i urządzeń wykorzystywanych w technologii regeneracji, kontroli jakości, regeneracji i procedury reklamacyjnej produktów regenerowanych BDC.

Srebrny Show Car wyruszy w trasę w połowie marca. Podobnie jak w ciągu ostatnich lat, będą w nim przeprowadzane szkolenia we współpracy z dostawcami części. W tym roku partnerami programu zostali: BOSCH, ATE, CONTITECH, DELPHI, ELRING, FEBI, SWAG, WAHLER, NTN SNR, NRF, LAUBER, ZF (cała grupa), Inter Cars Instalacje Samochodowe, Inter Cars Samochodowe Systemy Wtryskowe oraz NISSENS.

Podczas szkoleń nie zabraknie także tematów  dotyczącej projektów i działań prowadzonych przez Inter Cars SA. Srebrny Show Car wyruszy w trasę w pierwszej połowie marca. W pierwszej kolejności odwiedzi Mysłowice, Jelenią Górę i Bełchatów.

Przez ostatnie dwa miesiące ciężarówki Freightliner Coronado przygotowywały się do ciężkiej pracy pod okiem specjalistów Feber sp. z o.o. z Sieradza. Przeszły tam szczegółowy przegląd techniczny, obejmujący m.in. układ hamulcowy, wymianę filtrów i oleju oraz opon. Przegląd przeszły również naczepy szkoleniowe.

Więcej informacji na stronie: www.showcar.intercars.com.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!