Rok 2015 to rok jubileuszu Grupy Inter Cars SA

23 marca 2015, 16:49

Inter Cars SA świętuje ćwierćwiecze istnienia i zapowiada huczne obchody tego niezwykłego jubileuszu. Główne uroczystości odbędą się we wrześniu br. w sercu Warszawy, na Stadionie Narodowym.

Firma Inter Cars SA przez 25 lat istnienia osiągnęła bardzo dużo. Według niezależnych danych zajmuje 5 miejsce w Europie i 10 na świecie wśród dystrybutorów sprzedających części zamienne.

Ten sukces nie byłby możliwy bez zaufania klientów i dlatego z myślą o nich Inter Cars SA przygotował trzy wyjątkowe promocje: „Kupuj z nagrodami”, „Wielka Gala Mistrzów Warsztatu” i „Łap nagrody”.

Szczegóły konkursów dostępne są na stronie: http://25ic.pl/

 

Główne obchody jubileuszu 25-lecia Inter Cars SA odbędą się 19 września na Stadionie Narodowym w Warszawie. W tym miejscu odbędą się także 15 Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów oraz Wielka Gala Mistrzów Warsztatu.    

Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów odbędą się w dniach 18-20 września 2015 r. (od piątku do niedzieli) na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie. Zaplanowano również część artystyczną targów (w dniach 19-20 września).

 

Wielka Gala Mistrzów Warsztatu odbędzie się 19 września 2015 r. (sobota),  w specjalnej hali ustawionej na Błoniach Stadionu Narodowego w godz. 18.00 – 19.45.

 

 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!