Nerta Polska na targach Silesia TSL Expo

11 maja 2015, 13:34

W kwietniu odbyta się kolejna edycja Targów Transportu Spedycji i Logistyki SilesiaTSL EXPO oraz Targów Transportu Publicznego Silesia KOMUNIKACJA. Jednym z wystawców była firma Nerta Polska.

W tegorocznych targach udział wzięło blisko 100 firm zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Wystawę odwiedziło blisko 2000 specjalistów (dyrektorów, managerów) reprezentantów uczelni wyższych oraz instytucji branżowych. Zakres tematyczny targów skoncentrowany był na transporcie wewnątrzzakładowym oraz logistyce, transporcie drogowym, kolejowym, publicznym oraz kombinowanym.

Jako producent profesjonalnej chemii do mycia pojazdów, Nerta prezentowała innowacyjny produkt Active Diamond Foam, który wzbudził zainteresowanie wśród odwiedzających, ze względu na jego bardzo wysoką wydajność i dobrą rynkową cenę. Klienci zdecydowanie stają się zwolennikami wydajnej i skutecznej chemii, która pozwoli obniżyć koszty eksploatacji-czyszczenia pojazdów oraz nie wymaga magazynowania dużych ilości.

Kryterium polegające na cenie zakupu jednego litra, nie jest już w branży traktowane jako jedyne i najważniejsze. Aktualnie weryfikowany jest koszt mycia jednego pojazdu danym preparatem przez przedsiębiorców, na który składa się minimalna ilość zużytej chemii w korzystnej cenie. Wyliczony koszt mycia danym produktem jest podstawą do późniejszej analizy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!